O firmě - KOMINICTVÍ Zbigniew ADAMUS,AZ Služby,Třinec

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O firmě

 
ZBIGNIEW ADAMUS, AZ-SLUŽBY, TŘINEC

člen Společenstva kominíku ČR

člen Sdružení mechaniků
 
 

Firma Zbigniew Adamus, AZ-služby Třinec, byla založená 3.9.1992 po tom, co došlo k likvidaci Městského podniku služeb v Třinci a skupina bývalých zaměstnanců, odborníků-řemeslníků, hledala další uplatnění ve svých oborech.

Firma sdružovala několik řemesel, dříve poskytovaných v rámci Městského podniku služeb Třinec.

Jednalo se o stavební práce, montáž topné techniky, opravy elektroinstalací, stavby a opravy spalinových cest (komíny a kouřovody), kominické práce, instalace kamen a stavby krbů.

Vedle toho byly zajišťovány poradenské služby v oblasti údržby bytového fondu, kontroly spalovacích zdrojů a měření účinnosti spalování spotřebičů paliv, účetní práce a neposledně zajištění podmínek pro činnosti spojené s probíhající plynofikaci oblasti Třinecka a Jablunkovska. Od roku 1998 poskytujeme služby spojené se znaleckou činnosti v oblasti domovních a systémových komínů.

V oblasti malé techniky pro domácnost poskytujeme služby spojené s opravou psacích strojů a komplexním servisem strojů pro textilní výrobu (šicí stroje). V této profesi jsme jednou z mála firem s průkazem odborné kvalifikace mechaniků u výrobce oděvní techniky – Minerva Boskovice.

Veškeré práce byly zajišťovány kvalifikovanými pracovníky s dlouholetou praxi v oblasti poskytování služeb.

Osoby pracující ve firmě Adamus, AZ-služby Třinec jsou dodnes aktivními členy Společenstva kominíků ČR, Sdružení mechaniků strojů pro textilní a konfekční výrobu a jiných. K poskytování služeb máme k dispozici veškerá oprávnění a příslušné certifikáty.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky